Neohodnoceno

Trust sluchátka GXT 488 Forze (rozbaleno)

Výkonná sluchátka s oficiální licencí pro použití s konzolí PlayStation. Sklopný mikrofon. Pohodlný hlavový most. Výkonné 50 mm aktivní reproduktorové jednotky. Měkké a pohodlné náušníky.

Skladem (1 ks)
Kód: 10063
Značka: jiný
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.35 kg

Barva: černá / modrá
Možnosti připojení: 1x 3,5mm
Typ sluchátek: Headset, Náhlavní
Počet konektorů: 1
Délka kabelu [m]: 1,2
Ovládání hlasitosti: Na kabelu
Platforma: PS4, PS5
Velikost měniče : 50 mm
Frekvenční rozsah min.: 20 Hz
Frekvenční rozsah max.: 20 kHz
Impedance: 32 Ohm
Citlivost: 95 Db - SPL
Frekvenční rozsah mikrofonu min.: 50 Hz
Frekvenční rozsah mikrofonu max.: 10 kHz
Hmotnost: 300 g

- Ať už se proháníte po závodní dráze nebo pronásledujete nepřátele ve válečné zóně, neuvěřitelné 50 mm reproduktory vám poskytnou působivý a detailní zvukový zážitek.

- Díky nastavitelnému zesílenému hlavovému pásku není headset jen pohodlný, ale i robustní. A jako oficiálně licencovaný produkt pro Sony je jeho design dokonale sladěný se vhledem konzole PS4. Styl vám tedy opravdu chybět nebude!

- Připojte sluchátka jednoduše k bezdrátovému ovladači DUALSHOCK 4. Nylonový opletený kabel o délce 1,2 m vám poskytne více než dostatek prostoru pro pohodlný herní zážitek. Díky in-line dálkovému ovládání pak můžete upravit hlasitost náhlavní soupravy nebo ztlumit mikrofon, aniž byste se museli příliš namáhat.

- Výkonná sluchátka s oficiální licencí pro použití s konzolí PlayStation. Sklopný mikrofon. Pohodlný hlavový most. Výkonné 50 mm aktivní reproduktorové jednotky. Měkké a pohodlné náušníky. In-line dálkový ovladač pro ovládání hlasitosti a ztlumení mikrofonu. Jednoduché připojení k bezdrátovému ovladači DUALSHOCK 4 (vstup 3,5 mm). 1,2m nylonový opletený kabel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: