Neohodnoceno

Sennheiser sluchátka EPOS PC 8 USB

Sennheiser EPOS PC 8 USB je jednoduchý headset pro internetové volání, poslech hudby a hraní her doma či v kanceláři.

Skladem (1 ks)
Kód: 10064
Značka: jiný
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg

Barva: černá
Možnosti připojení: USB - A
Typ sluchátek: Kancelářské, Náhlavní
Počet konektorů: 1
Délka kabelu: 2 m
Ovládání hlasitosti: Na kabelu
Platforma: PC
Frekvenční rozsah min.: 17 Hz
Frekvenční rozsah max.: 42 kHz
Impedance: 32 Ohm
Citlivost: 95 Db - SPL
Frekvenční rozsah mikrofonu min.: 15 Hz
Frekvenční rozsah mikrofonu max.: 90 kHz
Hmotnost: 84 g

- Sennheiser EPOS PC 8 USB je jednoduchý headset pro internetové volání, poslech hudby a hraní her doma či v kanceláři. Nabídne redukci hluku, díky které neuslyšíte zvuky z okolí. Pohodlný a lehký headset se dobře nosí a jeho devizou je snadné ovládání pro ztišení a úpravu hlasitosti na kabelu headsetu.

- Headset má tradiční design - stereo sluchátka s držením přes hlavu a mikrofonem. Nežádoucí zvuky okolí potlačující mikrofon snímá čistý zvuk a jeho pozici lze pohodlně nastavit podle potřeby. Sluchátka mají kabel na obou stranách a mají nízkou hmotnost pro dlouhotrvající nepřetržité používání.

- Headset se dá použít pro internetové telefonování doma či v kanceláři pomocí různých komunikačních programů - Skype, MSN, Hangouts apod. Hodí se i pro použití s řeč rozpoznávacím softwarem, při provozování a využívání internetového telefonování a VoIP, ale i poslechu hudby a hraní her.

Lehká a pohodlná konstrukce je navržená pro celodenní použití. Pohodlný headset s hlavovým mostem, ani nebudete vědět, že je máte na hlavě.

- Sluchátka mají frekvenční rozsah 42 Hz až 17 kHz, impedanci 32 Ohmů a citlivost 95 dB. Mikrofon má frekvenční rozsah 90 Hz až 15 kHz, citlivost - 40 dB a postará se o čistý, nerušený zvuk. Kabel je dlouhý 2 m. Hmotnost sluchátek je 84 g. Konektor USB.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: