Neohodnoceno

AXAGON externí box EE25-XA6 pro 2,5" disky

Kompaktní hliníkový externí box s USB 3.2 Gen 1 rozhraním je určen pro 2.5" SATA HDD nebo SSD.

Skladem (1 ks)
Kód: 10045
Značka: AXAGON
500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg

Barva: Černá
Vstup: rozhraní USB 3.0 / 3.1 Gen 1, zpětně kompatibilní s USB 2.0 a USB 1.1.
Rozhraní boxu: SATA III - 6 Gb / s (600 MB / s)
Rozměr: 130 x 78 x 12.5 mm
Hmotnost: 75g

- Kompaktní hliníkový externí box AXAGON, kompatibilní s USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0., podpora 2.5" SATA III/II/I disků výšky max. 9.5 mm
- Možnost připojení zařízení za chodu díky podpoře Hot Plug
- Neoslňující modrá LED indikace připojení k USB portu počítače (svítí) a přenos dat (bliká)
- Velmi jednoduchá montáž disku pomocí dvou šroubků a elegantní design

- Externí rámečky na pevné disky jsou stále populárnější, zejména díky možnosti snadného přenášení dat či rozšíření diskové kapacity notebooku. Takový box zpravidla umožňuje připojit běžný 2.5" pevný disk k počítači přes standardní USB rozhraní, toto řešení přitom nabízí větší variabilitu a nižší náklady než jiné alternativy.

- Velmi jednoduchá montáž disku, který se připojí přímo do SATA konektoru základní desky, zasune do těla boxu a čelo se upevní dvěma šroubky přibaleným šroubovákem. Aktuální SATA III/6G rozhraní s podporou UASP dovolí užívat si rychlost moderních SSD disků. Nechybí podpora funkce TRIM pro omezení pozvolné degradace výkonu SSD v čase.

- Lehký a zároveň odolný odlitek hliníkové skříně pro dokonalou mechanickou ochranu disku a výborný odvod tepla. Decentně tvarovaná skříň s kartáčovaným povrchem zaručuje elegantní styl a brání nežádoucím otiskům prst. Čtení S.M.A.R.T. informací monitorujících kondici externího disku a podpora uspávání připojených disků i boxu jsou samozřejmostí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: